• Маса 0,7 моль СН3СООН дорывнюэ: а) 54 г, б_46 г, в)50 г,г)42 г.
    Яка маса натрій гідроксиду буде потрібна для повної нейтралізації сульфатної кислоти кількістю речовини 0, 5 моль.
    При взаємодії цинку з хлоридною кислотою виділилось 0, 224 л водню (н.у). Визначити масу цинку.
    Обєм 2, 5 моль водню за н.у. дорівнює: а) 28 л, б) 36 л, в)44 л, 56 л.

Ответы 1

  • 1 моль кислоти-60 гр- 0,7моль- 42 гр-Г)   x            0.52NaOH+H2SO4=Na2S)4+2H2O 2               1x=2*0.5/1=1m-23+16+1=40  x                        0.224Zn+2HCl=ZnCl2+H265                         22.4x=65*0.224/22.4x=0.651 моль водню-22,42,5                    хх=22,42,5х=56л.
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years