• Скільки цукру та води потрібно,щоб приготувати 500г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 40%

Ответы 1

  • m(цукру) = 500 г*0,4 = 200 гm(H2O) = 500 г - 200 г = 300 гВідповідь: 200 г цукру і 300 г води
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years