• 4.Обчислити масу хлоридної кислоти з масовою часткою розчиненої речовини 10%, необхідної для розчинення гідроксиду хрому (ІІ) кількістю речовини 0,03 моль.

Ответы 1

  • Уравнение реакции0,03моль           хгCr(OH)2    +    2HCI→CrCI2+2H2O1моль               73г х=0,03*73=2,19гмасса 10% го раствора      2,19*100/10=21,9г
    • Автор:

      bianca77
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years