• Фосфор масою 40 г. провзаємодіяв з киснем. Визначити масу кисню якщо в результаті утворилася P2O5

Ответы 1

  • Пишемо рівняння реакції.4P + 5O_{2} = 2P_{2}O_{5}1. Рахуємо кількість речовини фосфору n(P) = \frac{m(P)}{M(P)} = \frac{40}{31} = 1.29 моль.2. n(O_{2}) = \frac{5}{4}n(P) = 1.61 моль.3. Рахуємо масу кисню m(O_{2}) = n(O_{2})*M(O_{2}) = 1.61*32 = 51.52 г.Відповідь: 51.52 грами.
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years