• У результаті згорання сірковуглецю CS2 витратився кисень масою 24 г ы утворилися карбон(IV) оксид масою 11 г та сульфур(IV) оксид масою 32 г.Складіть рівняння цієї реакції та обчисліть масу сірковуглецю, що згорів

Ответы 1

  • Пишемо реакціюCS2 + 3O2 = 2SO2 + CO2Порахуємо кількості всіх відомих речовинn(O2) = 24/32 = 0.75 мольn(CO2) = 11/44 = 0.25 мольn(SO2) = 32/64 = 0.5 мольБачимо, що співвідношення коефіцієнтів відповідає співвідношеню кількостей речовин, значить додаткових обрахунків робити не треба. Біля сірковуглецю стоїть коефіцієнт 1. Також коефіцієнт 1 стоїть біля СО2, а так як СО2 є 0.25 моль, то і CS2 також 0.25 моль.Рахуємо масу сірковуглецю 0.25*76 = 19 грамВідповідь: 19 грам.
    • Автор:

      soledad
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years