• СРОЧНО!!!!
    яку масу солі слід розчинити у воді об'ємом 270 мл, щоб отримати розчин із масовою часткою розчиненої речовини 10%

Ответы 1

  • W=mв-ва/mр-ра*100%w=10%mр-ра=2170мл или граммmв-ва?mв-ва=w*mр-ра/100%mв-ва =10%*270 гр/100%=27 грОтвет масса вещества=27 гр.
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years