• Скільки мілілітрів розчину сірчаної кислоти (p=1,260г/см3 (в квадраті) при 20 градусах)піде на повну нейтралізацію гідроксиду натрію масою 80
    г?

Ответы 1

  • Дано:                                                                                                              ρ(H₂SO₄) = 1.260 г/см³                                                                                  m(NaOH) = 80 г                                                                                             Знайти:                                                                                                         V(H₂SO₄) - ?                                                                                                 M(NaOH) = 40 г/моль                                                                                    n(NaOH) = m(NaOH)/M(NaOH) = 80 г/40 г/моль = 2 моль                           H₂SO₄ + 2NaOH = Na₂SO₄ + 2H₂O                                                               M(H₂SO₄) = 98 г/мольІз рівняння реакції слідує, що n(H₂SO₄) = ¹/₂n(NaOH) = 1 моль                                                                  m(H₂SO₄) = n(H₂SO₄)*M(H₂SO₄) = 1 моль*98 г/моль = 98 г                       V(H₂SO₄) = m(H₂SO₄)/ρ(H₂SO₄) = 98 г/1,260 г/см³ = 77,78 см³                   Відповідь: 77,78 см³
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years