• У сполуці масова частка Оксигену складає 56,8%, масова частка Хлору - 42%. У речовині також є Гідроген. Виведіть найпростішу молекулярну формулу речовини. У формулі визначте валентність хлору та враховуючи валентності елементів складіть графічну формулу даної речовини.

Ответы 1

  • находим %(Н)=100%-(56,8+42)=1,2находим индексы:     %/  Ar                наименьшее общ. кратное 1,2H 1.2/1   =1.2 /1,2=1 Cl 42/35.5 =1.2/1,2=1O56.8/16=3.6/1,2=3                 1 5 2формула:HClO3   валентность хлора=5
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years