• 1. Обчисліть масу осаду, одержаного в результаті змішування розчину барій нітрату масою 47г з масовою часткою 24% з надлишком H2SO4
    2. Обчисліть масу вуглекислого газу(за н.у), що виділиться в результаті дії на кальцій карбонат 200 г розчину HNO3 з масовою часткою 17%

Ответы 1

  • Ba(NO3)2+H2SO4=BaSO4+2HNO3m(чистого Ba)=47*0,24=11,28 гn(Ba)=11,28г/261г/моль=0,04 мольm(H2SO4)=0,04*98=3,92 г
    • Автор:

      ellis
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years