Дано:m (р.р.) = 150 г * або ж m (CH3COOH) = 150 г*m (розчинника) = 200 г *або ж m (H2O) = 200 г*W (р.р.) - ? *або ж W (CH3COOH) - ?Розв'язання:W (р.р.) = (m (р.р.) / m (розчину)) * 100%m (розчину) = m (р.р.) + m (розчинника)m (розчину) = 150 г + 200 г = 350гW (р.р.) = (150 г / 350г) * 100% ≈ 42,86%