• у реакції срібного дзеркала етаналь прореагував з оксидом срібла масою 116г.Врезультаті реакції утворилося срібло.Визначити масу срібла

Ответы 1

  • C2H4O + Ag2O = C2H4O2 + Ag116/232=0.50.5/1=x/1x=0.50.5*108=54 грамма
    • Автор:

      bobpis8
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years