• Яка сполука має відносну густину пари за повітрям 1,1 і масові частки Уарбону,Оксигену,Гідрогену відповідно 37,55% , 50% , 12,5%

Ответы 1

  • 37.55/12=50/16=12.5/13.125:3.125:12.51:1:41.1*29=3212+16+4=3232/32=1ответ - метанолCH3OH
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years