• темірдің хлормен әрекеттесу реакциясының жылу эффектісі 794 кдж құрайды егер реакцияға 0.4 моль темір қатысса қанша энергия бөлінеді

Ответы 1

  • 0.42Fe+3Cl2=2FeCl3+794кДж2Реакцияға 2 моль темір қатысқанда 794кДж жылу бөлінетінін біле отырып, 0,4 моль темір қатысқанда бөлінетін жылу мөлшерін пропорция арқылы есептеп табамыз:2моль---->794кДж0.4моль-->ХкДжХ=0.4*794/2=158,8кДж
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years