Поможуть з задачею:
Взаємодіють 10 грамів калій гідроксиду і 20 грамів сульфатної кислоти утворюючи 5 грамів сульфатної калій який вихід продукту реакції
Zn+H2SO4=ZnSO4+H2M(H2SO4)=98г/мольспіввідношення молів речовин по реакції 1:1nH2SO4=4/98=0,04мольnH2=0,04мольV(H2)=22,4*0,04=0,9лвихід продукту w=0,7*100/0,9=77,7%