• Укажіть кількість речовини магнію який взаємодіє з 0.3 моль хлоридної кислоти

Ответы 1

  •    Х г                              0,3 моль   Mg             +              2HCl     ->      MgCl2      +      H2n=1 моль                      n=2 мольМ = 24 г/мольm=24 гХ г Mg    -    0,3 моль HCl24 г Mg   -   2 моль HClm(Mg) = 24 * 0,3 / 2 = 3,6 г
    • Автор:

      hana4qfh
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years