• Обчисліть і укажіть масу (г) металу, що утвориться внаслідок взаємодії цинку масою 130 г із розчином купрум (2) сульфату

Ответы 1

  • Дано: m(Zn) = 130 гНайтиm(Cu), гРешение.      Zn + CuSO₄ = ZnSO₄ + CuZn⁰  -  2e = Zn²⁺   | 1  окисление, Zn⁰ восстановительCu²⁺ + 2e = Cu⁰  ! 1  восстановление, Cu⁰ окислитель     Из уравнения реакции видно, что 1 моль цинка вытесняет 1 моль меди.M(Zn) = 65 г/мольМ(Cu) = 64 г/мольхимическое количество n(Zn) = m(Zn)/M(Zn) = 130/65 = 2моляn(Zn) = n(Cu) = 2 моляm(Cu) = n(Cu)*M(Cu) = 2*64 = 128(г)Ответ:: 128 г CuДано: m(Zn) = 130 г Знайти: m(Cu), г Рішення.      Zn + CuSO₄ = ZnSO₄ + Cu Zn⁰ - 2e = Zn 2⁺   | 1 окислення, Zn⁰ відновник Cu2⁺ + 2e = Cu⁰ ! 1 відновлення, Cu⁰ окислювач      З рівняння реакції видно, що  1 моль цинку витісняє 1 моль міді. M(Zn) = 65 г/моль М(Cu) = 64 г/моль      хімічне кількість n(Zn) = m(Zn)/M(Zn) = 130/65 = 2моля n(Zn) = n(Cu) = 2 моля m(Cu) = n(Cu)*M(Cu) = 2*64 = 128(г) Відповідь: 128 г Cu
    • Автор:

      roverlevy
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years