• при 25℃ розчинність NaCl дорівнює 36.0 г у 100 г води. Обчисліть масову частку рeчовини в насичeному розчині. Допоможіть будь_ласка

Ответы 1

  • Обрахуємо масу розчину, який при цьому утворюєтьсяm(розчину) = m(солі) + m(води) = 36 + 100 = 136 гЗа формулою w = m(солі) / m(розчину) обрахуємо масову частку солі в такому розчиніw = 36 / 136 = 0.2647 або 26.47%Відповідь: 26.47%
    • Автор:

      zaria17wa
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years