Так як густина води 1 г/мл, то 400 мл води = 400 г водиРахуємо кількість речовини Гідроген хлоридуn = V / Vm = 44.8 / 22.4 = 2 мольРахуємо масу Гідроген хлоридуm = n * M = 2 * 36.5 = 73 гРахуємо масову частку кислотиw = m(HCl) / (m(HCl) + m(H2O)) = 73 / (400 + 73) = 0.1543 або 15.43%