• Натрій сульфат масою 236г розчинили в 264г води.Обчислити масову частку розчиненої речовини в розчині

Ответы 1

  • Дано:m(H2O) = 264 rm(Na2SO4) = 236 гЗнайти:ω(Na2SO4)-?Знаходимо масу розчину солі:m(p. Na2SO4) = m(H2O)+m(Na2SO4) = 264 г + 236 г = 500 гЗнаходимо масову частку солі в розчині:ω(Na2SO4) = 236 г/500 г = 0,472 або 47.2%Відповідь: 47.2%
    • Автор:

      keyla
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years