• В результаті реакції розчину сульфатної кислоти масою 16г і надлишку барій хлориду утворився осад масою 5,7г. Обчисліть масову частку кислоти в розчині.

Ответы 1

  • Пишемо реакціюBaCl2 + H2SO4 = BaSO4 + 2HClРахуємо кількість речовини барій сульфатуn = m / M = 5.7 / 233 = 0.0245 мольКількість речовини сульфатної кислоти така жРахуємо масу кислотиm = n * M = 0.0245 * 98 = 2.4 гРахуємо масову частку кислоти в початковому розчиніw = m(H2SO4) / m(розчину) = 2.4 / 16 = 0.15 або 15%
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years