• Визначте молекулярну формулу вуглеводню, якщо внаслідок спалювання 1,12 г цього вуглеводню утворилося 1,792 л вуглекислого газу (н.у.) і 1,44 г води, а відносна густина його за гелієм дорівнює 28.

Ответы 1

  •  Общаться в чатеn(CO2)=1.792/22.4=0.08 n©=0.08 m©= 0.08*12=0.96гn(H2O)=1.44/18=0.08 n(H)=0.16 m(H)=1.16г0.96+1.16=1.12гC:H=0.08:0.16  или     8:16M= 28*4=112г/мольОтвет: С8Н16
    • Автор:

      rockyxsr2
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years