• ПОМОГИТЕ СРОЧНО ДАЮ 66БАЛОВ. ЗА ФЛУД И НЕПРАВИЛЬНЫЕ ОТВЕТЫ БАНЮ
    1) скільки молекул міститься у водні кількістю речовини 1,5 моль?
    2)визначити молярну масу С і О 
    3)Який обєм за н.н займає 2 моль кисню
    4)Обчисліть кількість речовини води масою 3,62
    5)обчисліть відносну густину вуглекислого газу 
    [tex]CO_{2} [/tex] за киснем

Ответы 1

  • 1) Дано:n (Н2) = 1,5 мольЗнайти: N (Н2)рішення:N (Н2) = n ∙ Na = 6,02 ∙ 10 ² ³ ∙ 1,5 моль = 9,04 ∙ 10 ² ³ молекулвідповідь: N (Н2) = 9,04 ∙ 10 ² ³ молекул3)дано:n (O2) = 2 мольЗнайти: V (O2)рішення:V (О2) = n ∙ Vm = 2 моль ∙ 22,4 л \ моль = 44,8 лВідповідь: V (O2) = 44,8 л4)дано:m (Н2О) = 3,62 гЗнайти: n (H2O)рішення:M (H2O) = 1 ∙ 2 +16 = 18 г \ мольn (H2O) = m \ M = 3,62 г \ 18г \ моль = 0,2 мольВідповідь: n (H2O) = 0,2 моль5) Рішення:Mr (O2) = 16 ∙ 2 = 32Mr (CO2) = 12 + 16 ∙ 2 = 44DO2 (CО2) = Mr (CO2) \ Mr (O2) = 44 \ 32 = 1.3752) не зрозуміла що за речовина. напиши формулою виріши
    • Автор:

      cubs
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years