• 20 балов
    Розчинність речовини при певній температурі становить 35 г на 100 г води. Розрахуйте масову частку насиченого розчину при цій температурі (в частках від одиниці).

Ответы 1

  • Дано:m(реч) = 35 гm(H2O) = 100 гЗнайти:ω(реч)-?ω(реч) = m(pеч)/[m(реч) +m (H2O)] = 35 /(35+100) = 0,2593 або 25,93%Відповідь: 25,93%
    • Автор:

      carlawbuj
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years