• Яка маса цинку,що мicтить 2% неактивних домiшок , необхiдна для одержання 33.6 л (н.у) водню?Будь ласка розв'язання розпишіть повністю

Ответы 1

  • Zn+H2O=ZnO+H2

    n(H2)=33,6/22,4=1,5- моль водню одержали, а оскільки коефіцієнта біля цинку немає то кількість моль його також 1,5.

    m(Zn)=1,5*65=97,5 грам- маса 98% цинку , тобто без 2% неактивних домішок

    m(Zn)= 97,5*100/98=99,5- грам цинку з домішками.

    • Автор:

      lady
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years