• Розчинність натрій хлориду за температури 80 градусів становить 40г. на 100г. води. Яку масу солі можна розчинити в 400г. води за тієї ж температури?

Ответы 1

  • дано:

    S₈₀·(розч.)=40г.  

    m(H₂O)=400г.  

    m(NaCl)=?

                NaCl            H₂O

    S           40г               100г

    m          ₓ г                   400г

    40/× =100/400

    ×=40*400/100

    ×=160г.

    m(NaCl)=160г.

    • Автор:

      quincy40
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years