• 1.Визначте масову частку елемента галогену в речовині у % формула якої NaClO3.
    2.Укажіть родину елементів до якої належить елемент із відносною атомною масою 23 А.Лужні Б. Інертні В.Галогени . Г Лужноземельні

Ответы 1

  • Mr(NaClO3)=23+35.5+16*3=106.5W(Cl)= \frac{35.5}{106.5} \times 100\% = 33\%2) 23=Na, це лужний метал 1 групи 3 періода. А
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years