• яка кількість речовини солі потрібно взяти для приготування 0.02кг розчину з масовою часткою калій хлориду 20%?

Ответы 1

  • 0,02кг=20г

    m(KCI)=20*20/100=4г

    М(КСІ)=74,5г/моль

    n(KCI)=4/74,5=0,54 моль

  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years