Предмет:
ХимияАвтор:
chocolatebishopm(СnH₂n+₂O)=24 г
V(H₂)=4,48 л
формула
n=m/M , n=V/Vm
n(Н2)= V/Vm = 4,48/22,4=0,2 моль
Запишемо рівняння реакції в загальному вигляді
2СnH₂n+₂O +2К = 2СnH₂n+₁OК +H2
2 моль 1 моль
n СnH₂n+₂O=2 n(Н₂)=0,2*2=0,4 моль
М СnH₂n+₂O= m/ n =24/0,4=60 г/моль
СnH₂n+₂O=60 , 12n +2n+2+16=60, 14 n=42, n=3
С3Н8О, С₃Н₇ОН - пропанол
Автор:
ezequielliДобавить свой ответ
Предмет:
АлгебраАвтор:
eulaliaj75nОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
ayden420Ответов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
rafael48Ответов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
floyd38Ответов:
Смотреть