спочатку знаходимо кількість речовини кисню та метану
n(O2)=16/32=0.5моль n(O)=0.5*2=1моль
n(СН4)=16/16=1моль n(атомів)=5*1=5моль
кількість речовини атомів більше у метані, значить там міститься і більша кількість атомів
Автор:
kareemolitДобавить свой ответ
Предмет:
Английский языкАвтор:
rodríguez71Ответов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
nicodemonealОтветов:
Смотреть