• Даю 20 баллов! Обчисліть кількість речовини солі, яка утворится під час реакції 0,9 моль калій оксиду (K2O) з достатньою кількістю ортофосфатної речовини.​

Ответы 1

  • Дано:

    n(K2O) = 0,9 моль

    Знайти:

    n(K3PO4)-?

    Розв'язок.

    3K2O + 2H3PO4 = 2K3PO4 + 3H2O

    З РХР бачимо, що n(K3PO4) = 2/3n(K2O)

    n(K3PO4) = 2/3*0,9 моль = 0,6 моль

    Відповідь: 0,6 моль

  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years