• Барій оксид масою 22,95 г повністю прореагував з водою.Через утворений розчин пропустили карбон(IV) оксид до утворення солі.Обчисліть масу та кількість речовин,що випала в осад
    пжпжпж​

Ответы 1

  • Дано:

    m(BaO) = 22,95 г

    m(BaCO3)-?

    Розв'язок.

    М(ВаО) = 153 г/моль

    n(BaO) = m/M = 22,95 г/153 г/моль = 0,15 моль

    ВаО + Н2О = Ва(ОН)2 (РХР1)

    Ва(ОН)2 + СО2 = ВаСО3↓ + Н2О (РХР2)

    З РХР1 та РХР2 бачимо, що n(BaCO3)=n(Ba(OH)2=n(BaO) = 0.15 моль

    М(ВаСО3) = 197 г/моль

    m(BaCO3) = n*M = 0,15 моль*197 г/моль = 29,55 г

    Відповідь: 29,55 г

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years