• Обчисліть об'єм вуглекислого газу (н.у) , що можна отримати в результаті взаємодії кальцій карбонату масою 3.5 г з розчином хлоридної кислоти масою 15г,, в якому масова частка хлороводню становить 20%

Ответы 1

  • Ответ: M (CaCO3) = 40 + 12 + 16 × 3 = 100 г/моль

    M (HCl) = 1 + 35,5 = 36,5 г

    Vm = 22,4 л/моль

    CaCO3 + 2HCl → CaCl2 + H2O + CO2

    n (CaCO3) = m / M = 3,5 / 100 = 0,035 моль

    n (HCl) = m / M = 3 / 36,5 = 0,082

    Складемо пропорцію, рахуючи по хлороводню:

    3 / 36,5 = X / 22,4

    X = 3 × 22,4 / 36,5 = 0,9 л

    Відповідь: V (CO2) = 0,9 л.

    Объяснение: Я НЕ УВЕРЕН В ОТВЕТЕ(

    • Автор:

      mangojoza
    • 2 года назад
    • 6
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years