Ответ:
Для вирішення цієї задачі, спочатку необхідно знайти кількість пальмітинової кислоти, яка міститься у розчині:
маса кислоти = маса розчину × масова частка кислоти
маса кислоти = 300 г × 0,20
маса кислоти = 60 г
Далі, знаходимо молекулярну масу пальмітинової кислоти. За допомогою таблиці Менделєєва знаходимо атомні маси кожного елемента в складі кислоти:
C (вуглець) - 12.01 г/моль
H (водень) - 1.008 г/моль
O (кисень) - 16.00 г/моль
Молекулярна маса пальмітинової кислоти:
(16.00 г/моль × 16 атомів кисню) + (1.008 г/моль × 32 атоми водню) + (12.01 г/моль × 16 атомів вуглецю) = 256.4 г/моль
Далі, знаходимо кількість молів пальмітинової кислоти, що міститься у розчині:
кількість молів кислоти = маса кислоти / молекулярна маса кислоти
кількість молів кислоти = 60 г / 256.4 г/моль
кількість молів кислоти = 0.234 моль
Захоплення іонів Н+ з розчину кислоти натрієм гідроксидом відбувається за рівнянням:
NaOH + HPal → NaPal + H2O
На основі збалансованого рівняння хімічної реакції, одна молекула пальмітинової кислоти зв'язується з однією молекулою NaOH, що дає одну молекулу NaPal та одну молекулу води. Отже, кількість молів NaOH, необхідна для повної реакції з усією кислотою:
кількість молів NaOH = кількість молів кислоти
кількість м
Объяснение:
Автор:
cassiebradleyДобавить свой ответ
Предмет:
Русский языкАвтор:
lydiabryantОтветов:
Смотреть
Предмет:
Английский языкАвтор:
sebastián48Ответов:
Смотреть
Предмет:
ИсторияАвтор:
dominicksalazarОтветов:
Смотреть