• 46. Кальций карбід використовують для добування ацетилену при газозварюванні металів. Встановіть його формулу, якщо відносна мо- лекулярна маса-64. масова частка Кальцію становить 62.5%, масова част- ка Карбону - 37,5% Задача 47. До складу силікатного клею входить речовина, масові частки в якій: Натрію-37,7%, Силіцію-23%. Оксигену - 35,3%. Встановіть її формулу, якщо вiдносна молекулярна маса дорівнює 122. ​

Ответы 1

  • 46. Кальций карбід складається з кальцію і вуглецю. Масова частка кальцію складає 62.5%, а масова частка вуглецю складає 37.5%. Оскільки відносна молекулярна маса речовини дорівнює 64, то можна скласти таке рівняння:

    62.5x + 37.5y = 64,

    де x - масова частка кальцію, y - масова частка вуглецю. Розв'язуючи дане рівняння, отримуємо:

    x = 1,

    y = 1.

    Отже, формула кальцію карбіду CaC2.

    47. Склад силікатного клею включає натрій, кремній і кисень. Масова частка натрію складає 37.7%, масова частка кремнію складає 23%, а масова частка кисню складає 35.3%. Оскільки відносна молекулярна маса речовини дорівнює 122, то можна скласти таке рівняння:

    22x + 28y + 72z = 122,

    де x - кількість молей натрію, y - кількість молей кремнію, z - кількість молей кисню. Розв'язуючи дане рівняння, отримуємо:

    x = 2,

    y = 1,

    z = 3.

    Отже, формула речовини Na2SiO3.

    • Автор:

      jaiden849
    • 2 года назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years