Ответ:
Оскільки при спиртовому бродінні глюкоза перетворюється на етанол та вуглекислий газ, ми можемо визначити, скільки глюкози було використано, розділивши масу етанолу на його молярну масу та помноживши на мольний коефіцієнт глюкози:
Молярна маса етанолу = 46 г / моль
Мольний коефіцієнт глюкози = 1
Маса етанолу = 69 г
Кількість молей етанолу, утвореного від глюкози = маса етанолу / молярна маса етанолу = 69 г / 46 г / моль = 1,5 моль
Так як 1 моль глюкози утворює 2 молі етанолу, то кількість молей глюкози, яка була використана = 1,5 моль / 2 = 0,75 моль.
Молярна маса глюкози = 180 г / моль
Кількість грамів глюкози, що була використана = кількість молей глюкози × молярна маса глюкози = 0,75 моль × 180 г / моль = 135 г
Отже, вихідна технічна глюкоза містить 135 г чистої глюкози, оскільки весь її вміст був використаний під час бродіння.
Автор:
polo4wvvДобавить свой ответ
Предмет:
Українська моваАвтор:
julietteОтветов:
Смотреть
Предмет:
ЛитератураАвтор:
micahОтветов:
Смотреть