• Терміново!!! Обчислити об'єм газу, який виділиться при зваємодіїї 200 г 30% розчину етанової кислоти з калій карбонатом (задачу розписати )

Ответы 2

  • Відповідь:

    Пояснення:

    Задача полягає у обчисленні об'єму газу, який виділиться при зв'язуванні 200 г 30% розчину етанової кислоти з калій карбонатом. Щоб розв'язати цю задачу, необхідно виконати кілька кроків.

    Розрахувати масу етанової кислоти в розчині:

    Маса етанової кислоти = 200 г * 0.3 = 60 г

    Розрахувати мольну масу етанової кислоти:

    M(етанової кислоти) = 2 * M(C) + 4 * M(H) + 2 * M(O) = 2 * 12.01 g/mol + 4 * 1.01 g/mol + 2 * 16.00 g/mol = 60.05 g/mol

    Розрахувати кількість молів етанової кислоти в розчині:

    n(етанової кислоти) = m(етанової кислоти) / M(етанової кислоти) = 60 g / 60.05 g/mol = 0.9998 моль

    Розрахувати кількість молів калій карбонату, який знадобиться для повної нейтралізації етанової кислоти. У цій реакції етанова кислота реагує з калій карбонатом, утворюючи калійну сіль, воду та вуглекислий газ:

    2 КНСН₂ + K₂CO₃ → 2 КСН₂О₂ + CO₂ + H₂O

    Оскільки реагенти реагують відношенням 2:1, кількість молів калій карбонату буде рівна половині кількості молів етанової кислоти:

    n(калій карбонату) = 0.9998 моль / 2 = 0.4999 моль

    Розрахувати об'єм вуглекислого газу при нормальних умовах, який утвориться в результаті реакції. Об'єм вуглекислого газу можна розрахувати за допомогою ідеального газового закону:

    • Автор:

      dalton428
    • 2 года назад
    • 5
  • Ответ:

    Задача полягає у обчисленні об'єму газу, який виділиться при зв'язуванні 200 г 30% розчину етанової кислоти з калій карбонатом. Щоб розв'язати цю задачу, необхідно виконати кілька кроків.

    Объяснение:

    Розрахувати масу етанової кислоти в розчині:

    Маса етанової кислоти = 200 г * 0.3 = 60 г

    Розрахувати мольну масу етанової кислоти:

    M(етанової кислоти) = 2 * M(C) + 4 * M(H) + 2 * M(O) = 2 * 12.01 g/mol + 4 * 1.01 g/mol + 2 * 16.00 g/mol = 60.05 g/mol

    Розрахувати кількість молів етанової кислоти в розчині:

    n(етанової кислоти) = m(етанової кислоти) / M(етанової кислоти) = 60 g / 60.05 g/mol = 0.9998 моль

    Розрахувати кількість молів калій карбонату, який знадобиться для повної нейтралізації етанової кислоти. У цій реакції етанова кислота реагує з калій карбонатом, утворюючи калійну сіль, воду та вуглекислий газ:

    2 КНСН₂ + K₂CO₃ → 2 КСН₂О₂ + CO₂ + H₂O

    Оскільки реагенти реагують відношенням 2:1, кількість молів калій карбонату буде рівна половині кількості молів етанової кислоти:

    n(калій карбонату) = 0.9998 моль / 2 = 0.4999 моль

    Розрахувати об'єм вуглекислого газу при нормальних умовах, який утвориться в результаті реакції. Об'єм вуглекислого газу можна розрахувати за допомогою ідеального газового закону:

  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years