• Оксид хімічного елементу, що належить до головної підгрупи lll групи, має молярну масу 102 г/моль. Напишіть формулу цього оксиду.

Ответы 2

  • Відповідь:

    Al₂O₃

    Пояснення:

    Оксид хімічного елементу з молярною масою 102 г/моль є оксидом алюмінію (Al₂O₃). Алюміній належить до головної підгрупи III групи та має атомну масу 27 г/моль. Оскільки оксиген має атомну масу 16 г/моль, то формула оксиду алюмінію може бути обчислена як Al₂O₃.

    • Автор:

      roman795
    • 1 год назад
    • 9
  • Ответ: Al2O3

    Объяснение:Для знаходження формули оксиду необхідно знати заряд хімічного елементу, який утворив цей оксид.Так як зазначено, що цей хімічний елемент належить до головної підгрупи ІІІ групи, то ми можемо визначити, що він має валентність +3.

    X2O3102- (3*16) = 54Х2 = 54Х = 27У Алюминия масса 27, значит формула оксида Al2O3

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years