• обчисліть об'єм газу який виділиться внаслідок прожарювання 250 г технічного кальцію карбонату з масовою часткою домішок 15%

Ответы 1

  • CaCo3=CaO+CO2m в-ва=w* m смеси.100=250*15/100=37,5 гM(CaCO3)=40*1+12+16*3=100 г/мольn(CaCO3)=m/M=37,5/100=0,375 моль0,375 моль/1=x/1 x-моль СО2V(CO2)=n*Vm=0,375*22,4=8,4лОтвет:8,4 л
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years