• Срочно!
    Обчисліть масу естеру, який можна добути прии взаємодії етанової кислоті масою 45 г та пропал-1-олу масою 30 г, якщо практичний вихід реакції становить 70%

Ответы 1

  • CH3COOH+C3H7OH->CH3COOC3H7+H2On(CH3COOH)=m/M=45/60=0,75моль  n(C3H7OH)=m/M=30/60=0,5моль По уравнению реакции на 1 моль к-ты нужен 1 моль спирта, а у нас 0,75 моль к-ты и только 0,5 мольспирта=> спирт в недостатке и решать будем по нему, n(CH3COOC3H7)=n(C3H7OH)=0,5моль m(C3COOC3H7,теор)=n*M=102*0,5=51гm(CH3COOC3H7,практ)=m(C3COOC3H7,теор)*70/100=51*70/100=35,7гОтвет: m(CH3COOC3H7)=35,7г
    • Автор:

      nylawjta
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years