• Відносна густина газу за повітрям становить 1,52. Який об'єм займе 11г цього газу за нормальних умов?

Ответы 1

  • Нам відома формула: M=D*M_1 , де D - відносна густина, а М1 - молярна маса газу, за яким дана відносна густина, в даному випадку - повітря (=29 г/моль).Тоді молярна маса даного газу:M=1.52*29=44 г/мольЗнайдемо кількість потрібного газу: u= \frac{11}{44} =0.25 моль Знаходимо об'єм за нормальних умов:V=0.25*22.4=5.6 л.Відповідь: 5,6 л
    • Автор:

      hoover
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years