• Об'єм азоту за нормальних умов становить 5,6л. Обчисліть його масу.

Ответы 1

  • Знаходимо кількість речовини: u=  \frac{5.6}{22.4} 0.25 мольM(N_2)=28 г/мольЗнахоимо масу:m(N_2)=0.25 * 28=7 гВідповідь: 7 г
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years