• обчисліть кількість речовини об'єм (н.у) та кількість молекул хлору масою 7.1 г.".

Ответы 1

  • дано:m(Cl₂) = 7,1 гнайти: n(Cl₂), V(Cl₂), N(Cl₂)решение:M(Cl₂) = 35,5*2 = 71г\мольn(Cl₂) = m\M = 7,1 г\71 г\моль = 0,1мольV(Cl₂) = Vm *n = 22,4 л\моль*0,1 моль = 2,24 лN(Cl₂) = Na*n = 6,023*10²³  моль ⁻¹ *0,1 моль = 0,6*10²³  молекулответ:n(Cl₂) = 0,1 моль, V(Cl₂) = 2,24 л, N(Cl₂) = 0,6*10²³  молекул
    • Автор:

      macy57
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years