• о хлоридної кислоти додали 7,3 грама  додали Цинк.Було отримано 2,03 літра (н.у) Водню.Обчислити відносний вихід продукту реакції.

       

Ответы 1

  • Zn+2 HCl=ZnCl2+ H2

    ν(Zn)=7,3/65,4=0,11 моль

    значит (H2)=0,11 моль ( по уравнению реак)

    V(H2)=0.11*22.4=2.5 л

    Выход равен=2,03/2,5*100%=81,2%

    • Автор:

      angie
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years