• Мама попросила Олесю придбати буханку хліба вартість bread, упаковку кефіру вартість kefir та 1 пачку гречаної крупи вартість buckwheat. Для покупки було виділено money гривень. На кошти, що залишились мама дозволила дівчинці купити льодяник на паличці, котрі дівчинка так полюбляє вартість candy. Визначити скільки дівчинка зуміла купити льодяників та решту (якщо така залишилась) після виконання маминої вказівки

Ответы 1

  • Ответ:

    Напиши нармална что это не панятно

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years