• Для їдальні купили 8 пакетів гречаної крупи по 6 грн за кожний і 12 пакетів манної крупи, ціна яких у 2 рази менша. Яка загальна вартівсть покупки?

Ответы 1

  • 8*6=48 грн --вартість гречки6/2=3 грн    вартість 1 пакета манки12*3=36 грн вартість манки36+48=84 грн Відповідь 84 грн
    • Автор:

      dee
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years