Припустимо, що швидкість плота = Х км/годЧовен з плотом рухалися протягом 24 хв Переведемо тривалість руху з хвилин в години. Оскільки 1 година=60 хвилин, то рух тривав протягом 24/60 = 0,4 годиниЗа цей проміжок часу 0,4 год:плот проплив відстань = швидкість плота * тривалість руху плота = Х км/год * 0,4 год = 0,4*Х км.човен проплив відстань = швидкість човна * тривалість руху човна = 8,4 км/год * 0,4 год = 3,36 км.В умові задачі сказано, що пліт був попереду човна на 2 км, значить за один проміжок часу 0,4 год човен проплив в порівнянні з плотом на 2 км більше.Отже, відстань, яку проплив плот + 2 км = відстань, яку проплив човен.Виходить, що0,4*Х + 2 = 3,360,4*Х = 3,36 - 20,4*Х = 1,36Х=1,36/0,4Х=3,4 - це і є швидкість плотаВідповіль: швидкість плота = 3,4 км/год