• За 5 кг цукерок, та 4 кг печива заплатили 42 гривні. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо цукерки на 3 гривні дорожчі від печива?

Ответы 2

  • 5x+4(x-3)=42

    5x+4x-12=42

    9x=42+12

    9x=54

    x=6

    • Автор:

      meadow
    • 6 лет назад
    • 0
  • 5x+4(x-3)=425x+4x-12=429x=42+129x=54x=6

    • Автор:

      josue606
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years