• У шкільній їдальні купили за однаковою ціною 76 пиріжків з яблуками і 90 із сиром. За пиріжки із сиром заплатили на 56 грн більше ніж за пиріжки з яблуком. Яка вартість пиріжків з яблуком і пиріжків із сиром окремо

Ответы 3

  • *** ти настоящий
  • 1) 90 - 76 = 14 (пиріжків) - на стільки більше з сиром, ніж з яблуками2) 56 : 14 = 4 (грн) - ціна одного піріжка.3) 76 * 4 = 304 (грн) - вартість пиріжків з яблуками4) 90 * 4 = 360 (грн) - вартість пиріжків з сиром
  • 90-76=1456/14=4 грн один пиріжок4*76=304 грн з яблуками4*90=360 грн із сиром
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years