• Автомобіль їхав 5 годин зі швидкістю 72 кілометри за годину і 2 годин зі швидкістю 86 кілометрів за годину.Знайди середню швидкість.

Ответы 1

  • 72:5=14,4 км\ч86:2=43 км\ч5+2=7 ч(14,4+43):7=8,2 км\ч
    • Автор:

      cristal
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years