супермаркет одержав для продажу 420 кг бананів.у перший день було продано 35%усіх бананів у другий 40% а у третій решту. Скільки кілограмів бананів було продано у третій день
1) 35+40=75% продали за 1 и 2 вместе2) 420-100% х -75% х=(420*75)/100=315 кг продали за два дня3) 420-315=105 кг продали за 3 деньвторой способ100%-35%-40%=25% от всей суммы продали в 3 день420-100%х - 25%х=(420*25)/100=105 кг